Адвокатське зберігання документів

Отримайте додаткову гарантію безпеки бізнесу за підтримки нашого адвокатського об’єднання!

Яка мета надання послуги?
Захист інформації, що міститься в документах, пов’язаних з підприємницькою діяльністю. Якщо документи перебувають у адвоката на певних умовах, вони не зможуть бути вилученими під час перевірки суб’єкта господарювання контролюючими (правоохоронними) органами згідно постанови про тимчасовий доступ до речей і документів або постанови на обшук.
Як це працює?
Згідно діючого Закону України «Про адвокатуру» передбачається дотримання адвокатом адвокатської таємниці. Обумовлену послугу не може надавати ні нотаріус, ні юрист, що не має статусу адвоката.
Чому це вигідно? 

Дії
клієнта
Звернення за юридичною допомогою після вилучення документів. Використання можливості адвокатського зберігання документів
Наслідки Судове оскарження рішень та дій правоохоронних (контролюючих)  органів, великі витрати коштів та часу, багаторазові виклики керівників для дачі пояснень. Недопущення отримання правоохоронними (контролюючими) органами інформації, яка може призвести до фінансових та інших втрат у бізнесі; можливість виграти час для розробки алгоритму захисту

Які документи підлягають адвокатському зберіганню?

  • Установчі документи
  • Документи, що підтверджують право власності
  • Бухгалтерська та інша фінансова документація
  • Угоди, контракти та договори

Як виглядає схема надання послуги?

  1. Укладення між суб’єктом господарювання та адвокатом договору про надання юридичних послуг та акту передачі адвокату документів для юридичного аналізу.
  2. В разі перевірки суб’єкта господарювання правоохоронними (контролюючими) органами надання їх представникам цього акту для ознайомлення.
  3. Здійснення адвокатом низки заходів, які унеможливлюють отримання у нього цих документів. Законодавство забороняє витребування в адвоката документів, що становлять адвокатську таємницю. 

Погодьтесь: здійснити превентивні заходи краще, ніж ліквідовувати руйнівні наслідки!