Судове представництво

Ми готові вам надати ефективного захисника інтересів в судах різних інстанцій!

Яка мета надання послуг?

Без глибоких правових знань та різнобічних навиків їх застосування на практиці можна програти судовий процес навіть при наявності дуже вагомих факторів успіху. Фахівці нашого адвокатського об’єднання не тільки роблять усе необхідне, щоб цього не сталося, але й допомагають виграти справи, які вважаються дуже складними або «безперспективними». На основі експертизи справи адвокат розробляє найбільш раціональну стратегію дій в суді.

Де ми готові представляти ваші інтереси?

Суди загальної юрисдикції, господарські і адміністративні суди Суди апеляційної інстанції (загальні, господарські, адміністративні)
 
Вищий господарський, Вищий адміністратив-ний, Верховний суд Міжнародний комерційний арбітражний суд Європейський суд з прав людини
Формування пакету документів для подання до суду (позовних заяв, клопотань, відзивів на позов), захист інтересів на судових засіданнях. Аналіз матеріалів справи, формування пакету документів для подання до суду (апеляційних скарг, заяв, відзивів, заперечень, клопотань), участь у судових засіданнях. Дослідження матеріалів справи, підготовка необхідної документації, участь у судових засіданнях. Формування пакету документів для подання до суду (позовних заяв, клопотань, відзивів на позов), представництво інтересів на судових засіданнях. Оцінка перспектив справи, підготовка документації для звернення до суду, відправка її до Європейського суду з прав людини (у Страсбург)

Що входить до комплексу наших послуг?

  • Досудовий аналіз справи, формування правової позиції, розробка стратегії захисту
  • Збір доказової бази і підготовка необхідної документації до суду
  • Супровід виконання судових рішень
  • Представництво інтересів іноземних громадян в судах України, українців в іноземних судах

Вибудовані нами стратегії працюють, бо ми маємо глибокі фахові знання і безцінний досвід!